سایت رسمی ابی

 

خیلی از طرفداران ابی بی صبرانه منتظر سایت رسمی ابی بودن که بالاخره سایت براه افتاد.طراحان سایت کاوه و نوید سهیلیان هستند ( نوید عکاس برنامه ما هم هست) این سایت زیر نظر خود ابی و همسرشون مهشید هستش. خودتون ار سایت دیدن کنید و نظرتون رو برای ابی بفرستید.حسين درخشان يکی از وبلاگ نويسان و سايت داران مطرح در اينترنته که در کلی از گردهمائی ها و سخنرانی ها در سطح جهان شرکت کرده و بين ما ايرانيا از صاحب نظراست.

ببينيم از www.ebi.net چی می گه.

در اولين نگاه، به نظر می‌رسد که وب ‌سايت رسمی ابی بيشتر برای طراحش ساخته شده تا برای علاقمندان ابی. چرا که استفاده از انيميشن‌ های پرحجم و تکه‌های موسيقی با اندازه‌ های بزرگ باعث می‌شود بسيار از علاقمندان ابی که در ايران زندگی می‌کنند، يا دسترسی ‌شان به اينترنت زياد سريع نيست، عذاب بکشند.


داخل وب‌سايت

.بعضی از بخش‌ها مانند بيوگرافی و دان‌لود (دريافت فايل‌) طبق سنت ديرينه‌ی ايرانيان در اينترنت، يا خالی‌اند يا تحت تعمير. بخش تقويم وب‌سايت هم با اينکه خالی نيست و چند عکس در آن ديده می‌شود، هيچ آگاهی‌ای درباره‌‌ی اينکه ابی چه برنامه‌هايی در آينده دارد، به بيننده نمی‌دهد.

عکسها

با رسيدن به بخش گالری عکس، وضع کمی بهتر می‌شود ، اما نه زياد. چون باز هم عشق بی‌نهايت سازنده‌ی وب‌سايت به انيميشن‌های فلش (فلش نام تکنولوژی‌ محبوبی است که برای ساخت انيميشن در وب استفاده می‌شود) باعث دردسر بينندگان می‌شود.(از طرف بهزاد: ولی به زحمتش می ارزه چون عکسها حرف نداره بخصوص عکسهای بچگی ابی)


زدن روی عکس‌ها در حالی که با سرعت ۱۲۰ کيلومتر در ساعت دور هم می‌چرخند و عمو زنچيرباف می‌کنند کار هر کس نيست. ولی باز هم علاقمندان ابی از پس اين کار برمی‌آيند. هرچند که نتيجه‌ی کار چند عکس کوچک است که تند و تند فرو می‌ريزند و عکسی ديگر جايشان می‌نشيند، بدون اينکه بشود آنها را با آرامش ديد.(از طرف بهزاد: مائيم که آسودگی ما عدم ماست)

به علاوه، هيچ توضيحی درباره‌ی عکس‌ها وجود ندارد و احتمالا خود ابی هم بدون زيرنويس نمی‌تواند حدس بزند کسانی که درعکس‌ها با او هستند، کيستند.

صدای ابی

می‌رسيم به بخش آلبوم آثار ابی که مجموعه‌ای است از عکس‌های روی جلد آلبوم های او که وقتی رويشان بزنيد، تنها اسم آهنگ‌ها را می‌توانيد ببينيد، و نه هيچ چيز بيشتری. نام آلبوم، تاريخ بيرون آمدن آن، اسامی آهنگسازان و همکاران کل آلبوم و آهنگهای آن، نمونه‌هايی کوتاه از بعضی از آهنگ‌ها، و... هيچکدام در دسترس بيننده نيست.

بخش فيلم و صدا (مالتی‌مديا) به نظر پر و پيمان می‌رسد. اما باز هم وقتی روی نشان (آيکان) ويديو‌ها می‌زنيد هيچ اتفاقی نمی‌افتد؛ ويديوها هنوز آماده نشده‌اند.(از طرف بهزاد: بزودی )


در همان صفحه سه مصاحبه شنيداری با ابی هست که به نظر می‌رسد مثل بقيه بخش‌های وب‌سايت توخالی نباشند. اما با زدن روی اولی به صفحه‌ای در وب‌سايت بخش فارسی بی.بی.سی هدايت می‌شويد که شامل مصاحبه‌‌ای با ابی است.

(از طرف بهزاد: ابی جان متشکريم و از اينکه به ما لينک دادين خيلی خيلی لطف کردين) مصاحبه دوم کار نمی‌کند و مصاحبه‌ی سوم هم به يکی از برنامه‌های قديمی شب هفتم بخش فارسی بی.بی.سی متصل است که بايد به همه دوساعتش گوش دهيد تا ابی را وسط حرف‌های بهزاد پيدا کنيد.( از طرف بهزاد: آقا ديگه قرار نشد از ما انتقاد کنی)

به‌جز دفتر خواندنی يادبود ابی، تماس با ايميل تنها بخشی است که احتمالا بينندگان وب‌سايت با کمترين دردسر می‌توانند از آن استفاده کنند.

اگر در ميانه‌ی کار نااميد نشده و وب‌سايت را ترک نکرده باشيد، معلوم است که ابی را خيلی دوست داريد

  
نویسنده : اهورا ; ساعت ٢:۳۳ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٦ آبان ،۱۳۸۳